Microdata Finland Oy - Tietoliikennetukkuri


Tuotekoodi Tuote
RL-M6-16-W-50 Laituo M6*16 korimutterisarja 50x hopea
PLANET-GS-5220-24T4XV 24x10/100/1000 +4x1G/10G SFP+
PLANET-GS-5220-8P2T2X 8x10/100/1000 (8x PoE+) + 8xSFP +2x10G
DM-LH200 Laitehylly 19"/1U, syvyys 170mm korkeus 44mm
WL-D83-NC24 WLINK NB-IoT / CAT-M1 RS-232/RS-485
PLANET-MTB-LA20 10G SFP+ Fiber Transceiver WDM SM 20 km
PLANET-MTB-LB20 10G SFP+ Fiber Transceiver WDM SM 20 km
FIBARO-FGS-213 FIBARO kytkentärele 1x 8A
ARRONNA-ADA-NF-SMAM N(F)-SMA(M) adapteri
ARRONNA-ADA-NF-NF N(F)-N(F) adapteri
TENDA-AC10 WLAN 802.11ac Router AC1200 MU-MIMO
PLANET-IVR-100 Industrial VPN Security Router 5x 10/100/1000
DH-IPC-HDBW5231R-ZE Dahua 2M Dome IPC WDR IR PoE IP67/IK10
DH-IPC-HFW5231E-Z12E Dahua 2M Bullet IPC WDR IR PoE IP67/IK10
SIMPAL-D310 SimPal D310 GSM-porttivahti/lämpötilavahti
SIMPAL-WDS-051-F SimPal Ovianturi 433M FSK
GWT-SS1704V-M Gainwise 3G/2G Intercom 2x Relay 1x Input
PLANET-NAS-7103 NAS 1xSATA2 Gigabit LAN 1xUSB
DIGI-76000697 DB-9F to RJ45 Console Adapter, 4-Pack
DTL-OPM-KIT Optical Power Meter kit FC/SC 1mW 1-5km
PLANET-GS-5220-48P4X 48x10/100/1000 (48x PoE+) +4x10G SFP+
ZY-VI6000 Zysecurity Video ground loop isolator HD
DTL-PCSULU2MMOM3-05 SC/LC/MM 50/125 OM3 5m
SEBURY-W4 Sebury Aluminium IP65 Access Control/Reader
SEBURY-SKEY-W-W Sebury Aluminium IP65 Access Control RFID
SEBURY-STOUCH-WIFI Sebury IP65 Access Control/Reader WiFi
WL-ANT-4G-CAR WLINK Outdoor 4G Antenna Omni Directional
SEIKO-DSP-A01-K1 4,3" LCD-näyttö Seiko RP-F10 - tulostimille
SEIKO-RP-F10-K27J1-2 10819 POS Kuittitulostin, musta, USB
YEALINK-WF50 Yealink WiFi USB Dongle 802.11a/n/ac/g/b