Microdata Finland Oy - Tietoliikennetukkuri


Valmistajat

Tuotekoodi Tuote
DTL-PCLULU2MMOM3-20 LC/LC/MM 50/125 OM3 20m
SUNLUX-XL-9600-BASE SUNLUX XL-9600 latausteline/tukiasema USB
SUNLUX-XL-9600 SUNLUX Wireless 2D Scanner USB Black
IWILL-N3-C2 NANO PC J1900/2GHz 4x USB 2xLAN 2xCOM
LEGATO-PRO-X GSM SMS ALARM 8xIN 3xRELAY
STM-485H Sintechi RS-232 - RS-485 Converter
UT-2216 UTEK RS-232 - RS-485 Converter
DTL-GLC-BSX-U SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1310 Rx1550
DTL-GLC-BSX-D SFP 1000Base-BSX MM BiDi Tx1550 Rx1310
AVEC-KRONE-LSA+ Krone LSA Plus kytkentätyökalu
ARRONNA-ADA-TNCRP-SMARPF TNC-RP Male - SMA-RP Female adapteri
VT-9600BT-DUAL VBeT VT9600 Bluetooth Headset Dual
ARRONNA-ADA-NM-SMAF N Male - SMA Female adapteri
ARRONNA-ADA-NM-SMARPF N Male - SMA-RP Female adapteri
ARRONNA-ADA-NF-SMARPF N Female - SMA-RP Female adapteri
WL-SMAF-SMARPF WLINK SMA Female - SMA-RP Female adapter
ARRONNA-ADA-SMAF-SMARPF WLINK SMA Female - SMA-RP Female adapter
ARRONNA-ADA-NM-NM N Male - N Male adapteri
SIMPAL-DS18B20-B Simpal Dallas Lämpötilasensori W230/T2/D210
SIMPAL-DTS-002 SimPal T2/D210/T3 Lämpötilasensori
AVEC-KAM000168 RJ45/RJ11 Cable tester / finder / tracker
TENDA-3G622R+ Tenda WiFi 300M 802.11n router
YEALINK-VC210 Yealink VC210 Teams Video collaboration bar
AVEC-JS-468 RJ45/RJ11 Cable tester
RGB-ZA20-L-POE+ NTP aikakello 4-digit, punainen LED 20cm
RGB-ZA10-L-POE+ NTP aikakello 4-digit, punainen LED 10cm
ZEBEX-Z-3272-U-B ZEBEX Z-3272 2D Image Reader, USB
PLANET-VIP-1120PT VoIP SIP phone, 2x Account, PoE
ALINK-M960 Alink M960 MiFi 150/50M 4G LTE router Cat.4
ALINK-MR920 Alink MR920 150/50M 4G LTE router Cat.4