Microdata Finland Oy - Tietoliikennetukkuri


Valmistajat

Tuotekoodi Tuote
ZADACOM-GECON-7 Zadacom Gecon 7 GSM Robot/Caller
DTL-PCSUSU2SM-20 SC/SC/SM 9/125 OS2 20m
HY-306A HEYI Langaton näppäimistö H3/H5/H7/W20
SEIKO-CDL-B01K-1 Latausteline MP-B20'een
SEIKO-MP-B20-B02JK1-74 2" Bluetooth / USB - mobiilitulostin
PLANET-GS-5220-20T4C4XR 24x10/100/1000 + 4xSFP + 4xSFP+ 10G
PLANET-GS-5220-20T4C4X 24x10/100/1000 + 4xSFP + 4xSFP+ 10G
PLANET-GS-5220-24P4X 24x10/100/1000 (24x PoE+) + 4xSFP +4x10G
PLANET-GS-5220-24UP4X 24xGiga (24x UltraPoE++ 75W)+4xSFP/TP +4x10G
PLANET-GS-5220-16T4S2X 16x10/100/1000 + 4xSFP + 2xSFP+ 10G
DT-9027 DTECH RS-232-RS422/485 Industrial Converter
DT-7142 DTECH HDMI SPLITTER 1x2 4k*2k
DT-7009I DTECH HDMI Extender kit 60m
DT-5028 DTECH USB 2.0 20m Extension Cable (active)
DT-5027 DTECH USB 2.0 15m Extension Cable (active)
DT-5026 DTECH USB 2.0 10M Extension Cable (active)
DT-9026 DTECH RS-232-RS422/485 Converter
AVEC-PPS208-20M LC/LC/SM 9/125 20M
PLANET-LRP-104CET Long Reach Coax Extender POE PSE
PLANET-IMG-110T PLANET 1x RS422/485 Modbus Gateway
PLANET-GSD-603F 5x 10/100/1000BaseT + 1x 1000X SFP
DIGI-EDGEPORT-8 USB-Serial converter 8x DB9
DIGI-HP-USB-14-W Digi Hubport/14 14 port USB 2.0 hub 19"
PLANET-GS-5220-16S8CR 24x 100/1000 SFP @ 8x 10/100/1000BaseT, L3
YS-N824 Yeastar Hybrid PBX N824
SEBURY-BEC-03 Sebury RFID EM 125kHz Tag, Blue
YS-N412 Yeastar Hybrid PBX N412
4IPNET-EAP737 4ipnet Enterprise AP 802.11n/g/b+a/n/ac
AOA-IFS3402-F 4-Port 10/100/1000T + 2xSFP -40...+85C
MRD-QD007 Mairdi Headset Cord 3.5mm Mobile phones