Microdata Finland Oy - Tietoliikennetukkuri


Valmistajat

Tuotekoodi Tuote
ZEBEX-Z-9002 ZEBEX Portable Data Collector 2D Imager
HY-003BC HEYI Langallinen vesivuotoanturi
HY-003BR HEYI Langaton vesivuotoanturi
HY-W9 HEYI WiFi IP PT Camera for W20 Indoor
ELP-USBFHD01M-BL21 ELP 2M USB HD web camera 2.1mm
DT-7001 DTECH HDMI 1.4 Extender kit 20m
AOM-1100D-M02-EA 10/100BaseT-100BaseFX MM Converter 2km
DTL-SFP-10G-LR SFP+ 10GBase-LR SM 10km, 1310nm
DT-7148 DTECH HDMI 1.4a SPLITTER 1x8 4k*2k 3D
HDV-9818 HDMI 1.4 splitter 1x8, EDID, 4k
ZY-8100-JUNCTION ZYsecurity Junction box for 8100-series
ZY-NVR6008QT ZYsecurity 8-ch H.265 NVR 1x SATA HDMI/VGA
ZY-IPVD8100SHS ZYsecurity IPC H.265 Outdoor Dome 1080P
ZY-IPVB9805SHS ZYsecurity IPC H.265 Outdoor Bullet 1080P
ZY-IPFB5030SHS ZYsecurity IPC H.265 Outdoor Bullet 1080P
IQSW-RS232-F IQSocket Sähköpistorasia RS-232
THINK-GSM-TIT-660 THINK GSM-Gateway (voice) 1x FXS
DIGI-HUBPORT-7C-DC-DEMO USB 2.0 Hub 7-port DC-powered
NETSYS-NV-600R VDSL2 CPE Modem, 100Mbit/s
PLANET-FGSW-2612PVM-DEMO 24x10/100 (12x PoE)+2xGb 110W demokappale
ZEBEX-Z-3392BT-U-B ZEBEX Bluetooth 2D Laser Scanner Black
MT-AC-LORA-H-868 Multitech 868MHz V1.5 LoRa Accessory Card
MT-CDT-H5-247A-EU Multitech HSPA+ AEP Programmable Gateway
MT-CDTIP-266A-868 Ethernet Application Enablement Conduit IP67
MT-DOT-868-X1-UFL-1 MultiTech 868 MHz XBee LoRa UFL (1 Pk)
SUNIX-IDS304DW0 Sunix 4x RS-232/422/485 WiFi
SUNIX-IDS302DW0 Sunix 2x RS-232/422/485 WiFi
PLANET-GS-4210-16P2S 16x10/100/1000 PoE+ 2xSFP 220W
YS-NEOGATE-TA3200 Yeastar NeoGate TA3200 32x FXS
YS-NEOGATE-TA2400 Yeastar NeoGate TA2400 24x FXS